Galeria:
Mon - Sat: 9:00 - 21:00; Sun: 10:00 - 20:00
Hipermarket:
Mon - Sun: 08:00-22:00
Cinema:
Mon - Sun: 9:00 - 23.00
Siłownia:
Mon - Fri: 06:00 - 23:00; Sat - Sun: 07:00 - 22:00
News

Odświeżony design i szerszy asortyment. Ponowne otwarcie salonu home&you w Atrium Koszalin!

Odświeżony design i szerszy asortyment. Ponowne otwarcie salonu home&you w Atrium Koszalin!

Już w najbliższy weekend ponowne otwarcie salonu marki home&you – lidera branży home&decoration w Polsce. Salon imponuje wielkością, efektywnym wykorzystaniem miejsca sprzedażowego oraz niezwykle bogatym asortymentem.

Nowy asortyment, nowe marki

W związku z dynamicznym rozwojem marki home&you oraz ciągle rosnącymi wymaganiami Klientów w ubiegłym roku zapoczątkowano projekt zwiększania oferty asortymentowej sklepów stacjonarnych. Marka sukcesywnie wprowadza do nich produkty, które do tej pory były dostępne jedynie w sprzedaży internetowej. W odświeżonym koszalińskim salonie można teraz kupić np. meble, jak również artykuły papiernicze oraz biżuteryjne. Dodatkowym walorem jest poszerzenie oferty wyposażenia kuchni i jadalni o towar kultowych marek obcych, m.in. Joseph Joseph, Nachtmann, Spiegelau, Morphy Richards, Gerlach, Contigo oraz Koziol.

Komfortowa przestrzeń i atrakcyjne rabaty

W związku z dynamicznym rozwojem, marka home&you w niedawnym czasie zawitała do wielu nowych lokalizacji, jak również rozpoczęła wdrożenie nowoczesnego konceptu do już istniejących salonów. – W Atrium Koszalin do dyspozycji Klientów przeznaczono ponad 700 m2 powierzchni – to przede wszystkim większy komfort dla Klientów. Powierzchnia salonu została również przejrzyście podzielona na strefy, które w pełni odpowiadają poszczególnym pomieszczeniom domowym, co pomoże w dokonaniu właściwego wyboru podczas zakupów. Zmianie uległ także koncept wizualny sklepu – odświeżono czcionki, grafiki oraz aranżacje, które uzupełnione zostały o duże ekrany membranowe za strefą kas. – mówi Magdalena Szarejko, Kierownik Działu Marketingu home&you.

Marka home&you od lat cieszy się uznaniem Klientów. To zasługa nie tylko oferty asortymentowej dostosowanej do potrzeb Klientów, ale także atrakcyjnych promocji. Na odwiedzających salon w Atrium Koszalin z okazji otwarcia również czeka atrakcyjna promocja.

Adding date: 5 December 2018

Where?

home&you

Mon - Sat: 9:00 - 21:00
Sun: 10:00 - 20:00

http://www.home-you.com/

94 343 33 10 ; 697 670 915

Branch: Home and Media

m119@lpptex.com.pl

How to find a store?