Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Hipermarket:
pon - nie: 06:00-24:00
Kino:
pon - nie: 9:00 - 23.00
Siłownia:
pon - pt: 6:30 - 22:30; sob - nie: 8:00 - 21:00
Oferta pracy

Do salonu WITTCHEN poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca, pełen etat

Dodano: 29 sierpnia 2017

Zakres zadań:

– profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy WITTCHEN

– aktywna pomoc i doradztwo klientom w zakupach

– realizacja planów sprzedażowych

– budowanie relacji z klientami

– dbałość o wygląd stoiska i ekspozycję produktów

– zamawianie towaru

– tworzenie zestawień i raportów sprzedażowych

– przyjmowanie reklamacji i zwrotów

Zapraszamy do aplikowania osoby, które:

– posiadają doświadczenie w obsłudze klienta

– mają łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami

– mają w sobie pasję do aktywnej sprzedaży

– potrafią pracować z celami sprzedażowymi

– posiadają wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy

powiązany z wynikami sprzedaży

– dofinansowaną prywatną opiekę medyczną w Enel-Med

– dofinansowaną kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty

– możliwość rozwoju zawodowego

– system profesjonalnych szkoleń

– elastyczne godziny pracy

– pracę w miłej atmosferze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na rekrutacje@wittchen.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Łomiankach (ul. Ogrodowa 27/29, 05-092 Łomianki) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.