Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Hipermarket:
pon - nie: 06:00-24:00
Kino:
pon - nie: 9:00 - 23.00
Siłownia:
pon - pt: 6:30 - 22:30; sob - nie: 8:00 - 21:00
Aktualności

Gigantyczne dinozaury w Atrium Koszalin

Gigantyczne dinozaury w Atrium Koszalin

Istnienie dinozaurów zostało naukowo potwierdzone w XIX wieku. Od tamtego czasu ich życie wciąż wzbudza zainteresowanie. Gady te stały się także częścią popkultury. Skąd bierze się fascynacja tymi potężnymi stworzeniami? Już w najbliższy czwartek, 7 września, będzie można przekonać się o tym, biorąc udział w wystawie „Gigantyczne Dinozaury” w Atrium Koszalin. Wierne rekonstrukcje i morskie skamieliny pozwolą jej uczestnikom z bliska przyjrzeć się odległej prehistorii…

Goście wystawy „Gigantyczne Dinozaury” nie tylko zobaczą kilkanaście wielkich, sięgających nawet dziewięciu metrów, figur paleolitycznych gadów, ale będą mogli również poznać ich historię. Dostępne na ekspozycji modele wiernie oddają wygląd i kolorystykę takich gatunków dinozaurów, jak wulkanodon, alozaur, triceratops, kentrozaur i wiele innych. Każdy z eksponatów jest także dokładnie opisany. Nie zabraknie również specjalnej piaskownicy z wykopaliskami.

Wystawa prehistorycznych gadów potrwa od 7 do 20 września br. w godzinach otwarcia Atrium Koszalin. Wstęp jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Data dodania: 7 września 2017