Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Hipermarket:
pon - nie: 06:00-24:00
Kino:
pon - nie: 9:00 - 23.00
Siłownia:
pon - pt: 6:30 - 22:30; sob - nie: 8:00 - 21:00

Aktualności

Szafa Otwarta!

Data dodania: 21 marca 2017

Wesprzyj naszą akcję! – wybierz dobre ubranie, którego już nie nosisz – przynieś je do Atrium Koszalin i włóż do specjalnej szafy – Twoje ubranie powędruje do osoby, która go potrzebuje – dobre serce nagradzamy prezentem: odbierz torbę-niespodziankę*   „Szafa Otwarta” czeka w Atrium Koszalin w dniach 28 marca – 02 kwietnia.   Pomaganie i […]

Wiosenne trendy BARTEK – ACTIVE ...

Data dodania: 27 marca 2017

ACTIVE  SPORT Buciki, które zapewniają maksymalny komfort, by aktywnie korzystać z uroków wiosny i lata. Model posiada elementy odblaskowe, dzięki którym Twoje dziecko będzie jeszcze lepiej widoczne na drodze po zmierzchu.

Zegarki Versus Versace już w salonie Time...

Data dodania: 27 marca 2017

Marka Versus została założona przez Gianni ‘ego Versace in 1989 jako naturalne następstwo Versace DNA, ale ze swoim własnym rozpoznawalnym i młodzieżowym stylem. Donatella Versace dostała markę „w prezencie” od swojego brata Gianni’ego. Od samego początku, m. in. z uwagi na swoje zainteresowanie muzyką, Rock‘n’rol stał się sercem Versus , uwypuklając swój młodzieżowy buntowniczy charakter.

OCHNIK – Akcja charytatywna na rzecz...

Data dodania: 24 marca 2017

OCHNIK rozpoczął 5. Edycję akcji charytatywnej „Wspólnie możemy więcej”. Do sprzedaży we wszystkich salonach trafiły specjalne notesy-cegiełki, z których całkowity dochód zostanie przekazany organizacjom niosącym pomoc dzieciom. Gest naszych klientów będzie liczył się podwójnie, bowiem do każdej sprzedanej cegiełki, OCHNIK dołoży drugie tyle.

Kolekcja Jaguar w Giacomo Conti

Data dodania: 23 marca 2017

Kolekcja Jaguar to wynik inspiracji dzikim Kotem, którego motyw jest bardzo mocno widoczny na światowych wybiegach. Kolekcja stworzona przez Giacomo Conti jest połączeniem wizytowej elegancji i estetyki na bardzo wysokim poziomie. Świetnie sprawdzi się na wieczornych spotkaniach. Ubrania z kolekcji są skierowane do świadomego mody Mężczyzny, obytego w trendach, który zna się na modzie i […]

ZASMAKUJ ORIENTU W RESTAURACJI SUBWAY

Data dodania: 22 marca 2017

Wraz z nadejściem wiosny w restauracjach SUBWAY® pojawiły się sandwicze przywołujące smak orientu. Jeszcze w marcu spróbować będzie można nowości – sandwicza Kurczak Tikka, któremu towarzyszyć będzie Falafel.

Nowa Kolekcja w TALLY WEiJL

Data dodania: 22 marca 2017

Nowa wiosenna kolekcja dostępna w każdym sklepie TALLY WEiJL. Zapraszamy

Poczuj wiosenną euforię z NeoNail!

Data dodania: 22 marca 2017

Piękna, zmysłowa, świadoma swojej urody kobieta, to idea najnowszej kolekcji Flowersense by NeoNail. Flowersense to kolekcja sześciu intensywnych i zmysłowych odcieni zainspirowanych tropikalnymi kwiatami. Znajdziecie w niej uwodzicielskie odcienie różu oraz elektryzujące odcienie niebieskiego. Poczuj wiosenną euforię z NeoNail, pozwól cieszyć się pięknem i intensywnością barw. Niech tropikalny ogród rozkwitnie na Twoich paznokciach!

Kolekcja limitowana stworzona we...

Data dodania: 22 marca 2017

Do salonu @MEDICINE everyday therapy w naszym Centrum właśnie weszła kolekcja limitowana stworzona we współpracy z @Tattoo Konwent. Prace artystów, którzy na co dzień zajmują się tatuowaniem znalazły się na kilkunastu koszulkach i bluzach marki. Grafiki wykonali Mariusz Romanowicz z Inkspiracy, Aniela Makarska z Horny Pony, Maurycy Szymczak oraz Szymon Skalski, czyli Szogun Ciernistych Krzewów. […]

Kolekcja komunijna w sklepach BARTEK

Data dodania: 21 marca 2017

Kolekcja komunijna w sklepach BARTEK Kolekcja komunijna to okazja do zaprezentowania stylu glamour. Pierwsze skrzypce grają błysk, czar, powab. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu BARTEK. W ofercie prezentujemy delikatne czółenka i eleganckie półbuty, zaprojektowane tak by idealnie dopełnić komunijną stylizację.